Vårens hemmamatcher 2020

Herrar A är först ut 2020 med att möta Teknikum i Solnahallen

Välkomna till vårens säsong med Solna VBK. Redan nu på lördag spelar herrar A sin första match i division I mot Teknikum i Solnahallen. Kom och heja fram våra duktiga lag.

Jan 11 Sat Solnahallen B 10:00 1 HA Teknikum
Jan 11 Sat Solnahallen B 12:00 2 DB Säter
Jan 25 Sat Solnahallen B 10:00 1 DA Rissne

Feb 1 Sat Solnahallen B 13:00 1 HA Jomala
Feb 1 Sat Solnahallen B 15:00 2 DB Jomala
Feb 2 Sun Solnahallen B 14:30 1 DA RIG Falköping
Feb 16 Sun Solnahallen B 10:00 1 HA Södermalm B
Feb 16 Sun Solnahallen B 12:00 2 DB Uppsala B
Feb 23 Sun Solnahallen B 10:00 1 DA Vingar

Solna VBK:s representationslag spelar i Division I Norra

Mar 1 Sun Solnahallen B 10:00 2 DB Vallentuna B
Mar 1 Sun Solnahallen B 12:00 1 HA Tierp
Mar 7 Sat Solnahallen B 12:00 1 DA Skellefteå
Mar 15 Sun Solnahallen B 10:00 1 DA Sollentuna B
Mar 21 Sat Råstapark 17:00 1 HA Uppsala

Herrar B spelar i division 2

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *